top of page

Kachlové stavby Čáslav

Projektujeme a navrhujeme kachlová kamna hlavně z ručně mačkaných kachlů. Kouzlo tohoto materiálu je nepřekonatelné a už při prvním pohledu vytváří dokonalý dojem kachlové stavby a jednoznačně se distancuje od dlažby a průmyslové keramiky.

 

Každá kachel se vyrábí a glazuje na daná kamna, tím je každá stavba s nimi originální a jedinečná. Stejný přístup a péči věnujeme i moderní velkoplošné keramice. Jedničkou v tomto směru je firma SOMMERHUBER. 

 

Kachlové stavby umíme sestavit jak akumulační, tak horkovzdušné. Lze ovšem do nich vložit i topidlo pro ohřev TUV. V rámci obnovy historických kachlových kamen umíme vyrobit i repliky secesních, barokních a jiných kamen. Ke každému projektu přistupujeme individuálně.

moderní krb

Stavba krbů

Krb, jako doplněk interiéru by měl plnit funkci přitápění objektu a vytváření pohodové atmosféry v domě. Touto myšlenkou se řídíme při projektování stavby krbů. Ke každé stavbě přistupujeme individuálně a s maximálním pochopením zákazníkových představ. Používáme vždy osvědčené materiály a postupy.

 

Krb může mít mnoho podob, ale vždy by měl dotvářet a doplňovat interiér. Aby dobře fungoval, osazujeme krby kvalitními krbovými vložkami. Ty umějí velmi efektivně předat tepelnou energii do vzduchu, ale i do TUV systému.

Konzultace

Vaše dotazy ohledně přípravy na realizaci, materiálů použitých na stavbu, vizualizace, jsme schopni vyřešit po telefonu anebo na místě realizace. Rádi Vám osvětlíme postupy a možnosti využití kachlových kamen a krbů.  

Modrotisk

Design & odhad konstrukce

Design, vzhled vlastní stavby kamen nebo krbu vychází z vašich představ a přání. Pokud máte několik vysněných krbů a nebo kamen, jsme schopni z nich sestavit ten ideální pro Vás. Z toho vychází podklad pro projekt, sestavení konstrukce – volba materiálu a následný položkový rozpočet.

Práce
& konzultace na místě

Jsme připraveni hotový projekt v případě zájmu přenést u Vás v místě realizace s doplněním podpůrných prací pro stavbu. Rozklíčování jednotlivých položek v rozpočtu. A doladění všech podrobností pro uzavření smlouvy.

Realizace

Vlastní stavba probíhá v dohodnutém termínu. Nejideálnější čas pro realizaci je v době před položením podlah a montováním kuchyňské linky. V případě realizace stavby v již užívaném objektu, je samozřejmostí zakrytí podlahové plochy a nábytku. Přistupujeme vždy šetrně k prostoru ve kterém realizujeme stavbu kamen nebo krbu. Snažíme se, aby po dokončení díla bylo v interiéru vše, jako před jeho započetím.

Prázdný pokoj s okny

Naše záruka kvality

V kamnářském oboru se pohybujeme více jak 25 let.

Vždy se snažíme používat osvědčené materiály a postupy s ohledem na dlouhou životnost realizované stavby.

Pravidelně se školíme v technologiích a nových materiálech. Největší devizou však zůstává dlouholetá praxe a zkušenosti v oboru.

Vytvořte si svůj vysněný krb/kamna.
Řekněte nám o svém projektu ještě dnes.

bottom of page