top of page

Kachlové stavby

Vážení zákazníci, dnes se od topení očekává nejen teplo, ale i zdravé klima. Kamna naší firmy vám zajistí vše, co očekáváte. Příjemné teplo, nenapodobitelnou atmosféru domácí pohody a hlavně levný provoz. Kachlová kamna jsou dlouhodobou investicí a je důležité vzít na zřetel i ekonomiku provozu.

 

Kachlová kamna udrží bezprašné prostředí a stálou teplotu vytápěného prostoru včetně zdí. Mají mimořádnou výhřevnost s dlouhodobou účinností při minimální energetické a tím i ekonomické náročnosti.
Tyto vlastnosti nenabízí žádný jiný druh vytápění obytných místností.

Nabízíme vám výběr ze široké palety kachlů a barev. Máte možnost zvolit si tvar a velikost kamen. Rádi s vámi prokonzultujeme všechny požadavky na vytápění či vaření a navrhneme optimální řešení. Zrealizujeme váš vlastní návrh, nebo pro vás vytvoříme originální model.

 

Kachlová kamna naší firmy se sestavují z ručně mačkaných kachlů, šamotových a hliněných vyzdívek, spojovacího materiálu a kování. Stavíme kamna na zděné omítané podezdívky, z kachlů od podlahy se zásobníkem na dřevo.

V kamnech lze topit přímo nebo z vedlejší místnosti. Kachlové sporáky dodáváme s veškerým kováním, litinovými pláty, s jedno či dvou troubou na pečení.
Stavíme kachlové krby, zabudujeme krbovou vložku, ke které je potřeba technická dokumentace.

Kachlová kamna na dřevo jsou bezpečná, pokud je postaví odborník s kvalifikací a oprávněním stavět kamna a krby.


Kachlová kamna vyrobená naší firmou zaručují vašemu domovu neopakovatelné kouzlo prostředí, kam se budete vždy rádi vracet.

Vytvořte si svůj vysněný krb/kamna. 
Řekněte nám o svém projektu ještě dnes.

bottom of page